null

Co to takiego SEO?

To działanie określane również jako pozycjonowanie stron. W skład między innymi wchodzi optymalizacja, czyli mamy spójne określenie optymalizacja i pozycjonowanie. To proces zmierzający do wprowadzenia zmian mających na celu ulepszanie strony.
Koncentruje się ono na poprawie pozycji w wynikach wyszukiwania.
Zarazem ważne jest zwiększenie liczby interakcji. Działania prowadzone są w obrębie serwisu i poza nim. Zatem pozycjonowanie stron jest jednoznaczne z działaniami marketingowymi. Działania te prowadzą do osiągnięcia stabilnych i wysokich pozycji strony w SERP (ang. Search Engine Results Page), czyli organicznych wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie

Co obejmują nasze działania związane z optymalizacją strony?

Między innymi optymalizacja i ujednolicenie wpisów w obrębie kodu źródłowego.
W kodzie strony znajdują się tagi odpowiedzialne za wyświetlanie strony w obrębie rekordu w wynikach wyszukiwania. Właściwe wypełnienie obu tagów gwarantuje zapewnienie właściwego pierwszego kontaktu ze stroną już na etapie wyszukiwania. Zwiększa możliwość kliknięcia w link.

null

Dlaczego Warto z nami współpracować?

Mamy na swoim koncie doświadczonych pozycjonerów, którzy biorą udział w wielu międzynarodowych projektach. Każda współpraca jest traktowana indywidualnie i każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem, z które z przyjemnością podejmiemy.

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.