Bridge Solutions Hub S.A. to dynamiczna spółka technologiczno-marketingowa. Rozwijamy się z pasją inwestując w ludzi z doświadczeniem. Dysponujemy odpowiednim zapleczem ludzkim oraz know-how pozwalającym na stabilny rozwój własnych projektów e-commerce oraz tworzenia aplikacji jako software house dla podmiotów zewnętrznych. Tworzymy aplikacje we własnym zakresie oraz inwestujemy w ciekawe projekty zewnętrzne, na różnym etapie rozwoju, z obszaru: e-commerce, marketplace, deep tech i nie tylko. 

Jako software house specjalizujemy się w aplikacjach mobilnych tworzonych w nowoczesnych technologiach.

Jednocześnie cały czas działamy również jako dom mediowy pod marką Bridge Media, który posiada zintegrowaną ofertę Marketingu 360. Największy nacisk kładziemy na nowoczesne dziedziny, jak Performance Marketing oraz Automated Marketing.

 

 

 

                                                                        BSHub w mediach

Rozwijamy się w kilku podstawowych obszarach:

e-commerce

koszyk-ecommerce-h170

eCommerce: Jesteśmy HUBem nowych projektów technologicznych w obszarach megatrendów eCommerce, Marketplace, Social Commerce. Mamy ciągle rozwijany portfel projektów in-housowych oraz pipeline inwestycji kapitałowych, które dodatkowo poszerzają nasz portfel (zobacz: Portfolio). 

Software House

software house warszawa

Software House: Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy projektują i kodują aplikacje mobilne i webowe na własne potrzeby oraz na zamówienie klientów zewnętrznych.  Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i procesy tworzenia aplikacji. Przy tworzeniu projektów używamy zazwyczaj technologi: Symfony PHP, Angular, Docker, MySQL, Java, Python. Realizujemy również aplikacje wspierane przez algorytmy uczące się tzw. sztuczna inteligencja (AI), wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość (AR) oraz bazujące na technologii rozproszonego łańcucha bloków (Blockchain).

marketing 360

kompas-marketing360-h130

Marketing 360: poprzez naszą markę Bridge Media na bazie wieloletniego doświadczenia łączymy zarówno usługi marketingu offline (outdoor, TV, radio, prasa) oraz online (Performance Marketing, Social Media, Mobile Marketing, SEM, SEO, Display). Tworzymy też zintegrowane strategie marketingowe. Posiadamy ciągle rozwijany własny zespół specjalistów oraz współpracujemy z wieloma partnerami zewnętrznymi, co maksymalnie przyspiesza i uelastycznia nasze działania.

Automotive

Automotive: Prowadzimy działalność jako dystrybutor i sprzedawca komponentów do samochodów osobowych, ciężarowych oraz użytkowych, tj. zestawów do samodzielnego, bezpiecznego i szybkiego napełnienia układów klimatyzacji przez użytkowników samochodów (B2C). Produkty dystrybuowane i sprzedawane są na terytorium Polski oraz krajów Europy poprzez kooperantów, sklepy internetowe lub platformy marketplace. Tworzy i rozwijamy kanały dystrybucji celem poszerzenia asortymentu w przyszłości.

Historia&Wizja

Historia Bridge Solutions Hub S.A. rozpoczęła się w 2010r., kiedy to powstał dom mediowy Bridge Media. Przez ponad 10 lat spółka przeprowadziła setki kampanii mediowych dla szerokiej palety klientów na różnych platformach. Dostrzegając zmiany zachodzące na rynku nowych technologii oraz w obszarze digital/e-commerce właściciele postanowili ukierunkować działania rozwojowe i inwestycyjne spółki na rozwój własnego zaplecza IT oraz zwiększyć nacisk na Online Marketing oraz inwestycje w nowe rozwiązania megatrendu eCommerce. To stworzyło połączenie trzech kluczowych składników, pozwalających nam skutecznie rozwijać i komercjalizować nasze projekty oraz proponować rynkowi usługi jako software house.

 

Obecna wizja Bridge Solutions Hub S.A. polega na zbudowaniu silnej pozycji w 3 obszarach:

 

  1. Dostarczanie swoim akcjonariuszom atrakcyjnej stopy zwrotu z inwestycji własnych w projekty z szeroko rozumianego rynku eCommerce/digital.
  2. Dynamiczny i doświadczony software house, który na bazie własnego zespołu IT oraz marketingu i współpracy ze specjalistami zewnętrznymi tworzy aplikacje dla klientów zewnętrznych.
  3. Nowoczesny, butikowy dom mediowy z usługami marketingu zintegrowanego, szczególnie z bardzo mocnymi kompetencjami w performance marketingu oraz wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii IT, które są kluczowe w procesie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Chcemy wspierać małe i średnie przedsiębiorstwa w zmianach, które przechodzą lub dopiero które są przed nimi w zakresie pozyskiwania klientów na różnych platformach online/internetowych.

BSHub w mediach