Wpadaj.plpierwszy w Polsce zupełnie darmowy kalendarz oraz system do zarządzania biznesem oraz wyszukiwarka usług oparty o elastyczny model monetyzacji (opłaty efektywnościowe). Aktualnie aplikacja udostępniona jest dla branży Health&Beauty. Trwają już jednak prace nad przekształceniem Wpadaj.pl w ogólnopolską multisektorową platformę eCommerce ułatwiającą dostawcom usług zarządzanie biznesem, a klientom końcowym łatwe i szybkie wyszukiwanie usług. Planujemy także rozwój naszego systemu w zagranicznych wersjach językowych z koncentracją na obszar europejski.

Bridge Medianasza marka Marketing 360 już od ponad dekady znana na rynku. Aktualnie rozwijamy zespół w kierunku online marketing (Performance, Automation) zgodnie ze zmieniającymi się uwarunkowaniami XXI wieku. Dostarczamy uszyte na miarę rozwiązania począwszy od strategii, poprzez implementację, aż po mierzenie ich efektywności, wnioski i rekomendacje.

Mani Mani [w fazie produkcji] – aplikacja na Android i iOS ułatwiająca tworzenie własnych wzorów paznokci (kształt, kolor) a następnie ich wizualizacji na dłoniach za pomocą rozszerzonej rzeczywistości (AR – augmented reality oraz sztucznej inteligencji i zaawansowanym algorytmom).

Mapoutdoor – autorska aplikacja należąca do Bridge Media, która ułatwia planowanie, ofertowanie i zarządzanie kampaniami outdoor dla zewnętrznych klientów.