Zarząd

Paweł Cylkowski, CIIA (CEO): specjalista od inwestycji kapitałowych z 20-letnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych (licencja KNF nr. 1933). Jest posiadaczem Certified International Investment Analyst (CIIA) – prestiżowego tytułu kwalifikacji w dziedzinie finansów wydawanego przez ACIIA z siedzibą w Szwajcarii. Przez 14 lat odpowiadał za utrzymanie wiodącej pozycji Citigroup (DMBH) na GPW wśród zarówno krajowych, jak i zagranicznych klientów instytucjonalnych. Wcześniej pracował również w CDM Pekao oraz Gazecie Giełdy “Parkiet”. Pasjonat nowych technologii oraz globalnej alokacji aktywów. Autor strategii inwestycyjnej Smart Investing Approach oraz bloga GlobalAlphaSearch.com. Posiada również wieloletnie doświadczenie w inwestycjach startupowych typu seed. Wykształcenie zdobywał na kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej, Wirtschafstuniversitaet Wien oraz Universitaet Goettingen (Niemcy).

 

Karol Wilczko (deputy CEO/COO): strateg i ekspert z branży e-commerce oraz nowych technologii. Ponad 15 lat doświadczenia w budowaniu i rozwijaniu firm na rynku internetowym w różnych branżach. W 2007r. założył  ze wspólnikiem jeden z pierwszych
start-upów nowej ery – porównywarkę finansową Comperia.pl, której został wiceprezesem. Osiągnął sukces, wyprowadzając firmę z garażu na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Wdrożył  innowacyjne rozwiązania, które zrewolucjonizowały myślenie w branży fintech i insurtech. Następnie, jako członek zarządu, przez 3 lata intensywnie uczestniczył w rozwianiu największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi Szkla.com oraz budowaniu sieci salonów optycznych Kodano Optyk. Ukończył kierunek Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej oraz Management Program w ICAN Institute.

 

Rada Nadzorcza

Joanna Kasperska, Przewodniczący RN

Ludwik Sobolewski, Z-ca Przewodniczącego RN

Krzysztof Goluba

Jakub Lutek

Bolesław Porolniczak